בעיות פוריות

בעיות פוריות

בעיות פוריות

הכמיהה לילד הינה רגש אנושי שכרוכים בו גם לא מעט פחדים. לעיתים, דווקא כאשר אישה מרגישה רצון חזק לילד, הפחדים מועצמים ומציפים אותה, במודע או לא מודע. הלחץ הנפשי עלול לגרום להתנגדות גופנית ולמנוע התעברות. הסטטיסטיקה קובעת שכ- 10%-15% מהזוגות המנסים להרות, לא יצליחו בכך במהלך השנה הראשונה לניסיונות. עבור כ-15% מהנשים, מצב זה מוגדר "אי פריון מסיבה לא ברורה". מחקרים מהשנים האחרונות, מצאו שמעורבות לחץ נפשי היא הסיבה לתופעה זו. לעתים, הגורם הפסיכולוגי נוסף לבעיה פיזיולוגית שאובחנה, כגון: איכות ירודה של ביציות או זרע.

קליניקת מעגלים, בעלי וותק וניסיון עשיר בתחום טיפולי פוריות בשיטות הרפואה הסינית הצליחו לעזור לזוגות רבים להביא לעולם את משאת נפשם. קליניקת מעגלים מתמקדת ומטפלת בתחום פוריות האישה והגבר בלבד, על כל אופניו, ומכאן יתרונה הגדול וייחודה הגדול בהשוואה לקליניקות טיפולים אלטרנטיביים אחרות המטפלים במגוון בעיות רפואיות. מנהלי וצוות המרפאה הציבו לעצמם מטרה עילאית אחת: לנסות ולסייע ככל האפשר לאותם זוגות שאובחנו כבעלי בעיות פוריות ונמצאים במהלך טיפול או לפני הטיפולים וזאת ע"י הגדלת סיכויי ההצלחה באמצעות טכניקות שונות מן הרפואה הסינית, אשר הוכחו מחקרית כמועילים ומעלים את סיכויי הצלחת הטיפולים באופן משמעותי. מודעות לבעיות פוריות, דרכי הטיפול בהן וטיפולי פריון מוכרים בתחום, עשויה לסייע לבני זוג למקסם את סיכוייהם להבאת ילדים, ולסייע להם בבחירת הדרך המתאימה להם בדרך להקמת משפחה.

כאשר הכניסה להריון מתעכבת, יש לאתר מאחורי הרצון החזק לילד את אותם פחדים גלויים או סמויים, שמונעים מן האישה לממש את כמיהתה העזה לפרי בטן. משום שלהדחקת פחדים רבים לאורך זמן עלולה להתלוות דריכות יתר של הגוף ופעילותו התקינה הנדרשת להפריה, תופעה אשר לא תמיד נראית לעין בבירור בתמונה הקלינית. הראייה של הרפואה הסינית באבחון הפתולוגיה הינה הוליסטית, חשוב להסתכל על האדם כמכלול שלם, יש לבחון את ההשתנות האנרגטית והפיזית (מעבר לבדיקות הדם) ולהתייחס לכך בטיפול.

קליניקת מעגלים, מובילה בתחום טיפולי פוריות ברפואה הסינית ובשילוב טיפולים קונבנציונאליים, מעניקה ללקוחותיה קשת רחבה של טיפולים ובהם:

הטיפול בקליניקת מעגלים מתחיל באבחון מקיף ויסודי, פרטני לכל זוג, אבחון רפואי, גופני, אורח חיים ורגשי וזאת על-מנת להתאים את הטיפול ההולם ביותר למקרה הספציפי ולהבטחת התוצאה האופטימאלית במהירות האפשרית. יכולים להגיע מספר זוגות עם אותה בעיית פוריות אך האבחון והטיפול יהיו שונים לחלוטין. ע"פ הרפואה הסינית  במקרים בהם חוותה האישה הפלה (עדיין לא נחשב כהפלה חוזרת) מומלץ לאזן ולחזק את האישה לקראת ההריון הבא . טיפול נכון יוכל למנוע הפלה חוזרת, אובדן הריון הינו דבר טראומתי – פיזי ונפשי ולכן חשוב להביא את האישה למצב טוב יותר מבחינה פיזית ונפשית .

קליניקת מעגלים בעלת וותק וניסיון עשיר בתחום טיפולי פוריות לגבר ולאישה, בשילוב רפואה סינית ומעניקה מגוון טיפולים לבעיות פוריות שונות ובהם:

  • בעיות בתחום פוריות האישה: חוסר פריון בלתי מוסבר, הפלה ואובדן הריון, הפלות חוזרות, שילוב רפואה סינית בטיפולי הזרעה ובטיפולי הפריה חוץ גופית, שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס ,FSH  גבוה.
  • בעיות בתחום פוריות הגבר: מורפולוגיה, תנועתיות זרע לא טובה, וריקוצלה, ריכוז תאי זרע נמוך ועוד.

צוות קליניקת מעגלים הינו צוות מנוסה ומיומן בתחום טיפולי הפוריות, המקפיד במהלך הטיפול על יחס אישי וחם, נוחות ובעיקר אינטימיות- ערך חשוב ביותר לשלוות הזוגות המצויים במצב רגשי סבוך. בעבר, בני זוג שהתקשו להביא ילדים לעולם נאלצו לא אחת להשלים עם העובדה כי לא יוכלו להקים משפחה. כיום, תחום טיפולי הפוריות מתחדש ומתעדכן כל העת והרפואה הסינית תופסת מקום מכובד בתחום זה וכמרפאה מקצועית בתחום, מקפידים מנהלי וצוות העובדים להתעדכן וללמוד בכל המתחדש בתחום.

בעולם הדינמי והמודרני של היום, עדיין לא נוטים להרחיב את הדיבור בנושא פוריות. לשני המינים, נשים וגברים, קשה לעכל את חוסר הפוריות והצורך בהתחלת טיפולי פוריות. הם מופתעים, חשים בלבול ומבוכה ומתמלאים בושה ואינם יודעים מה הדרך המיטבית להתמודדות. חשוב לציין ולהדגיש כי הפניה לעזרה מקצועית לקבלת טיפולי פוריות, מפחיתה את המתח הנובע מהחשש שלא יודעים כיצד להתמודד עם המכשול הבלתי צפוי בדרך להקמת המשפחה ומפיגה את המבוכה והבושה. ככל שמתקדמים בתהליך טיפולי הפוריות, פחדים שונים פוחתים ומופגים.

הריון ולידה הם חלק מטבעה של האנושות אבל לצערנו לא בכל המקרים הריון מתרחש בדרך הטבע. חשוב להדגיש ולהתכונן לכך שטיפולי פוריות לסוגם, כרוכים במאמץ רגשי ושינוי הרגלים יומיומיים לטווח ארוך, מתח נפשי ולא פעם אכזבה מכישלון הטיפול ובנוסף, כרוכים בעלויות לא נמוכות, שכמובן מתגמדות עם הצלחת הטיפול. דעת רוב המומחים בתחום הפוריות הינה כי שילוב של טיפולי הפריה קונבנציונליים עם טיפולים ברפואה סינית מהווים את הדרך הטובה ביותר להצלחת טיפולי פוריות ולאיזון גוף ונפש.

קליניקת מעגלים, המובילה בתחום טיפולי פוריות לגבר ולאישה, מונה קהל לקוחות רחב וגדול  החובק כיום את ילדם הראשון וזאת בעזרת הטיפולים המקצועיים והיעילים של הקליניקה.

למאמרים נוספים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: