הפלות חוזרות | אובדן הריון | טיפולי דיקור סיני להפלות חוזרות

הפלות חוזרות – אובדן הריון

הפלות חוזרות בטרימסטר הראשון מוגדרות כרצף של שלוש הפלות עוקבות או יותר. למה לפנות לרפואה סינית במקרים של הפלות חוזרות. הפסקת הריון מה עושים? כיצד מתמודדים כאשר הרופא מודיע שהעובר הפסיק להתפתח ואין דופק? מה קורה לנפש ולגוף כשיש הפלות חוזרות.
הפלות חוזרות או אובדן הריון על פי הרפואה הסינית – ההסתכלות של הרפואה הסינית על אבחון פתולוגיה שונה מאוד מההסתכלות של הרפואה הקונבנציונאלית כך גם בתחום הפלות חוזרות בו אובדן הריון גורם באופן טבעי לטראומה פיזית ונפשית.הפלות חוזרות

הרפואה הסינית בשונה מהרפואה הקונבנציונאלית נוטה להסתכל על האדם כמכלול שלם ולבחון תהליכים של השתנות אנרגטית ולא רק במגבלות הפיזיות של(בדיקות דם תקינות , רחם נקי וכו' ) ולכן באופן טבעי מטופלות שעברו הפלות חוזרות מונחות  על ידי הרופאים להיכנס להריון מיד אחרי הפלה מה שמחליש את הגוף יותר ומעלה את הסיכויים לאפשרות של הפלות חוזרות.

באופן טבעי השליש הראשון של ההריון דורש הכי הרבה מגוף האישה , בטרימסטר הראשון מופנים כל משאבי הגוף להזין את העובר הנמצא ברחם , עדיין אין שלייה אשר לוקחת פיקוד על הזנת העובר רק בסביבות שבוע עשירי , כתוצאה מכך מופנים כל משאבי הגוף להזין את הרחם בדם ולכן נשים בטרימסטר הראשון להריון חוות תופעות רבות של חולשה ,עייפות , רעב קיצוני ועוד, במצב בו האישה חווה הפלה בטרימסטר הראשון הגוף נשאר מותש ועימו גם הנפש המתאבלת על האובדן.

לידה על פי התפיסה הסינית  מחלישה מאוד את האישה בשל איבוד הדם הרב שנגרם  ועל אחת כמה וכמה במקרה של הפלה ובעיקר הפלה טבעית. הטראומה שנגרמת במצב של הפלה או הפלות חוזרות ואיבוד הדם כל אלו מחלישים את האישה מאוד עד כדי כך שהגוף לא מסוגל להזרים דם באופן תקין אל רירית הרחם מה שמפחית מהיכולת להחזיק את ההריון במיוחד אם מדובר בהפלות חוזרות.

הפיזיולוגיה הנשית מסתמכת בעיקר על דם הרחם , זהו שריר המוזן על ידי דם היכול לגדול למימדים פי 10 מגודלו ובאפשרותו לבנות כלי דם ולכן כאשר נגרמת טראומה גם נפשית וגם פיזית (החלשות עקב איבוד הדם) ,הגוף מאבד את היכולת לשלוח חומרי הזנה והורמונים לרחם אשר חשובים מאוד  להזנה תקינה של רירית הרחם  ,השרשה טובה של העובר וכמובן תמיכה תקינה בהמשך ההריון,החלשות זו של האישה אינה נראית תמיד בבדיקות דם אך ניתן לראות זאת בעיקר בסימפטומים שחווה האישה כגון: שינה לא תקינה,דיכאון ,נשירת שיער יובש בעור ועוד.

מומחיות ומקצועיות קליניקת מעגלים מטפלת אך ורק בתחום הפוריות ושמה לה למטרה לנסות ולסייע ככל האפשר לאותם נשים וזוגות הסובלים מבעיות פוריות ובכללן מצבים של הפלות חוזרות אם עקב בעיית קרישיות יתר כגון פקטור 5 ואם ללא קשר לבעיית קרישיות. אחת ההנחיות הראשונות במקרים של הפלות חוזרות זה ללא לנסות להיכנס להריון מינימום שלשה חודשים בכדי שבזמן זה דרך טיפולי הדיקור , פורמולות הצמחים ושינויי התזונה האישה תתחזק ואז  85%- 80% מהמקרים לא תהיה בעיה להחזיק את ההיריון.

קליניקת מעגלים רעננה מומחים בדיקור סיני מעל 14 שנה. וניסיון בטיפול בהפלות חוזרות הכוללים את המקרים הבאים עם הצלחות רבות

  1. הפלות חוזרות עקב קרישיות יתר (פקטור 5 , אפלה, חוסר בחלבון S , חוסר באנטי תרומבין 3 ותסמונת האנטי פוספוליפיד).
  2. אובדן הריון עקב הפרעות הורמונאליות (אי ספיקת הגופיף הצהוב).
  3. אובדן הריון עקב רירית רחם דקה מדי.
  4. הפלה על רקע לא מוסבר.

השלב הראשון בטיפול בהפלות חוזרות:

טיפולים שבועיים הכוללים טיפולי דיקור משולבים יחד עם שינויי תזונה ופורמולות צמחים. יש להתחיל את הטיפול 3 חודשים לפני הכניסה להריון הנוסף וזאת על מנת לתמוך ולחזק את הרחם ולהכין את הגוף לקראת ההיריון. במהלך הטיפולים תישלח המטופלת לבצע בדיקות שונות כגון מעקב זקיקים ובדיקת עובי רירית הרחם, בדיקה לרמת פרוגסטרון ביום 21-23 למחזור וזאת על מנת לעקוב אחר התקדמות הטיפול.

  • בהפלות בטרימסטר הראשון יש צורך בהמשך טיפול עד לשבוע ה-14 של ההיריון.
  • בהפלות מאוחרות יותר הטיפול התומך יינתן עד למועד של חודש לאחר זמן ההפלה המשוערת (הפלות חוזרות נוטות לחזור על עצמן באותו מועד).

בהפלות חוזרות עקב קרישיות יתר כגון : פקטור 5 , אפלה , חוסר בחלבון S , חוסר באנטי תרומבין 3 ותסמונת האנטי פוספוליפיד הטיפול אינו סותר או מונע את מתן הקלקסן , המיקרופירין או את מתן הפרגניל/פרוגסטרון ולהפך הטיפול תומך בזרימת הדם לרחם ומסייע באיזון המנגנון ההורמונאלי הטבעי המאפשר הפרשה תקינה של פרוגסטרון. אחוזי ההצלחה מעל 70% בטיפול.

מטופלות הפלות חוזרות בקלינקת מעגלים רעננה מספרות על המקרה שלהן וכיצד דיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא עזרו להן. אנו מודים למטופלות שחושפות את עצמן ובכך עוזרות לנשים אחרות החוות הפלות חוזרות.

שמרית וארז הגיעו לקליניקת מעגלים וטופלו אצל שרון אלישע לאחר שעברו 4 הפלות חוזרות. ההפלה הראשונה התרחשה בשבוע 16 לאחר שנאלצה לבצע הפסקת הריון כשהעובר היה חי עקב ירידת מים, לאחר מכן עברה שמרית שתי הפלות נוספות בשבוע 8 לאחר שהעובר הפסיק להתפתח ובפעם הרביעית שנכנסה להריון היה הריון כימי.

src="https://www.youtube.com/embed/ZVvUIdrVZkA?rel=0" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

שלוש הפלות חוזרות רצופות חוותה ליאת, גננת במקצועה מהישוב מעונה שליד מעלות, לפני שנכנסה להריון נוסף שבו ילדה את בנה. בסרטון מרגש זה ליאת מספרת כיצד עברה 3 הפלות חוזרות רצופות, קיבלה בהריון השלישי טיפול בקלקסן שלא עזר ולבסוף בעזרת טיפול בדיקור סיני אצל שרון אלישע מקליניקת מעגלים שכלל דיקור סיני להפלות חוזרות על בסיס שבועי, הנחיות תזונה וצמחי מרפא, נכנסה להריון וילדה בן בריא ומקסים.

אלינה הגיע לטיפול בקליניקת מעגלים אצל שרון אלישע לאחר שעברה 2 הפלות בשבוע 8 ובשבוע 10 , בשתי ההריונות נראה עובר תקין עם דופק שהפסיק להתפתח. אלינה דיברה עם שרון לאחר שעברה את ההפלה השניה ונשארה עוד שארית ברחם והרופא המליץ על גרידה והגיעה לטיפול הראשון בו היא קיבלה טיפול לניקוי הרחם, משם כבר הכל התחיל להיסתדר היא עברה טיפולי דיקור שבועיים לחיזוק הגוף והרחם נכנסה להריון נוסף וילדה בן בריא

src="https://www.youtube.com/embed/ej_KRbX80Bg?rel=0" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

לחצו להתקשרות מהסלולר או שלחו פרטים בטופס צור קשר

שרון אלישע: 050-9344908

 

קורן אליהו: 054-4399910

 

קליניקת מעגלים – טיפולי דיקור סיני להפלות חוזרות – אובדן הריון – הפלות ללא סיבה ברורה. הטיפול כולל גם תזונה מותאמת וצמחי מרפא.

  רחוב ז'בוטינסקי 5 רעננה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: