פוריות האישה – סרטוני מטופלות בדיקור סיני

צפו בסיפורי ההצלחה ובסרטונים המרגשים. בסרטונים סיפורי מקרה, המלצות, חוות דעת ממקרים אישיים של מטופלות קליניקת מעגלים בנושא פוריות, שחלות פוליציסטיות, אי פריון, אי פריון בלתי מוסבר, הפלות חוזרות, בעיות ביוץ, FSH, גיל המעבר, כאבי מחזור וגניקולוגיה. אנו מודים למטופלות שלנו שהסכימו לחשוף ולשתף את המקרה שלהם, את הכרת התודה והרצון לסייע לנשים נוספות המתמודדות עם בעיותהן, להכיר ולהיחשף לשיטת הטיפול האישית והמותאמת בדיקור סיני ותזונה בקליניקת מעגלים ברעננה.

דיקור סיני לפוריות – ראיון טלויזיה עם פרופסור קרסו

בעיות פוריות מביאים זוגות רבים לפנות ולקבל טיפולי פוריות טבעיים. בעיות פוריות מתרחשות לעיתים קרובות ללא סיבה ברורה. למרות בדיקות מקיפות שמתבצעות ובהם נמצא ש"הכל תקין" עדיין זוגות רבים אינם מצליחים להיכנס להריון. טיפול בדיקור סיני לפוריות באופן הנכון על ידי מטפלים מקצועיים, יכולים לתרום לשפר משמעותית את אחוזי ההצלחה של טיפולי פוריות. מרפאת מעגלים מומחים ברפואה סינית, דיקור סיני לפוריות כבר 14 שנים. הטיפולים בקליניקת מעגלים רעננה נעשים בשילוב עם טיפולי פוריות קונבנציונליים ומשפרים בעשרות אחוזים את הצלחת הטיפול.

שחלות פוליציסטיות

דיקור סיני לשחלות פוליציסטיות, ביוץ לא סדיר, הפרעות ביוץ

שחלות פוליציסטיות קשורות כמעט באופן ישיר לביוץ לא סדיר והפרעות ביוץ. ביוץ לא סדיר או הפרעות ביוץ יכלים לגרום למחזורים מאחרים או מקדימים כאשר פעמים רבות נראה בבדיקות שאין בכלל ביוץ למרות שבשוטף מגיעה ווסת כל חודש. מהי תסמונת שחלות פוליציסטיות ואיך היא קשורה לבעיות פוריות? תסמונת זו, המוכרת באנגלית כ- Polycystic ovary syndrome (PCOS), אובחנה לראשונה על ידי שני רופאים בשם שטיין ולונטל אשר מצאו לראשונה את הקשר בין מבנה השחלות המיוחד לתסמינים הנלווים לה ולכן תסמונת השחלות הפוליציסטיות נחשבת כיום לאחד הגורמים השכיחים ביותר לבעיות פוריות.

אצל לירז לא מצאו ביוץ ולאחר שניסתה להיכנס להריון במשך שנתיים ללא הצלחה הגיע לטיפול בקליניקת מעגלים לשרון אלישע ונכנסה להריון טבעי ומספרת לאורנה דץ על הטיפול והעזרה של שרון.

זירוז לידה טבעי

טיפול לזירוז לידה – דיקור סיני לזירוז לידה – זירוז לידה באופן טבעי

זירוז לידה טבעי. דיקור סיני לזירוז לידה מאפשר לאישה לעבור זירוז לידה טבעי ללא שימוש בחומרים כימיים. זירוז לידה טבעי בעזרת דיקור סיני נפוץ היום בבתי חולים רבים בארץ כטיפול אשר מסייע למטופלות לעבור את הלידה בצורה קלה יותר וכמעט ללא תופעות לוואי.

הפלות חוזרות

דיקור סיני למניעת הפלות חוזרות – הפלות חוזרות ללא סיבה – הפלות חוזרות בתחילת הריון – טיפול טבעי למניעת הפלות חוזרות – ארבע הפלות חוזרות

ארבע הפלות חוזרות עברו שמרית וארז מבאר שבע לפני שנכנסו שוב להריון והצליחו ללדת. הפלות חוזרות או אובדן הריון על פי הרפואה הסינית – ההסתכלות של הרפואה הסינית על אבחון פתולוגיה שונה מאוד מההסתכלות של הרפואה הקונבנציונאלית כך גם בתחום הפלות חוזרות בו אובדן הריון גורם באופן טבעי לטראומה פיזית ונפשית. הרפואה הסינית בשונה מהרפואה הקונבנציונאלית נוטה להסתכל על האדם כמכלול שלם ולבחון תהליכים של השתנות אנרגטית ולא רק במגבלות הפיזיות של (בדיקות דם תקינות , רחם נקי וכו' ), לכן באופן טבעי מטופלות שעברו הפלות חוזרות מונחות על ידי הרופאים להיכנס להריון מיד אחרי הפלה מה שמחליש את הגוף יותר ומעלה את הסיכויים לאפשרות של הפלות חוזרות.

הפלות חוזרות – אובדן הריון

דיקור סיני למניעת הפלות חוזרות – הפלות חוזרות ללא סיבה – הפלות חוזרות בתחילת הריון – טיפול טבעי להפלות חוזרות – שלוש הפלות חוזרות

שלוש הפלות חוזרות רצופות חוותה ליאת, גננת במקצועה מהישוב מעונה שליד מעלות, לפני שנכנסה להריון נוסף שבו ילדה את בנה נריה. בסרטון מרגש זה ליאת מספרת כיצד עברה 3 הפלות חוזרות רצופות, קיבלה בהריון השלישי טיפול בקלקסן שלא עזר ולבסוף בעזרת טיפול בדיקור סיני אצל שרון אלישע מקליניקת מעגלים שכלל דיקור סיני על בסיס שבועי, הנחיות תזונה וצמחי מרפא, נכנסה להריון וילדה בן בריא ומקסים בשם נריה

שחלות פוליציסטיות וחוסר ביוץ

אין ביוץ מה עושים – חוסר ביוץ – בעיות ביוץ – שחלות פוליציסטיות ללא ביוץ – טיפול טבעי לבעיות ביוץ – דיקור סיני לבעיות ביוץ – מהו חוסר ביוץ וכיצד לטפל

יעל סבלה משחלות פוליציסטיות ללא ביוץ בכלל, התחילה טיפול בדיקור סיני בקליניקת מעגלים אצל קורן אליהו ובמקביל הייתה בטיפול הורמונאלי של כדורי איקקלומין שלא נתן כל תגובה בגוף . לפני שהתחילה טיפול בזריקות החליטה על הפסקה של חודשיים ובמהלך חודשיים אלו היה ביוץ ראשון טבעי והיא נכנסה להריון.

כניסה להריון טבעי בגיל 40

כניסה להריון טבעי – דיקור סיני לכניסה להריון – טיפול טבעי לכניסה להריון – כיצד להגדיל את הסיכויים לכניסה להריון – טיפול דיקור ותזונה לכניסה להריון

איך נכנסתי להריון טבעי בגיל 41 וילדתי בת מקסימה ושוב נכנסתי להריון טבעי בגיל 44 וילדתי בת נוספת בגיל 45. להלן סיפור מקרה נוסף שטופל על ידי שרון אלישע מקליניקת מעגלים. כניסה להריון טבעי בגיל 40 קשה אך בהחלט אפשרית. ככל שגיל האישה עולה כך סיכוייה להיכנס להריון טבעי יורדים. על פי הרפואה המערבית בגיל 44 אחוזי ההצלחה הן הטבעיים והן בטיפולי הפוריות שואפים לאפס. קליניקת מעגלים מתמחה בטיפולי פוריות בכל גיל ויש בידינו הצלחות רבות. בסרטון סיפור מקרה של מטופלת בת 45 שנכנסה להריון טבעי בגיל 44 לאחר שהרופא העריך שסיכוייה להיכנס ולהחזיק את ההריון הינם % 2 .

כניסה להריון בגיל 40

דיקור סיני לכניסה להריון בגיל 40 ומעלה – סיכויי הכניסה להריון בגיל 40 – טיפול טבעי לכניסה להריון מעל גיל 40 – הגדלת הסיכויי לכניסה להריון

פוריות בגיל 40 פלוס הינו מושג מאתגר הן ברפואה הקונבנציונאלית והן בטיפול ברפואה הסינית. טיפולי פוריות טבעיים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהטיפול הקונבנציונלי המקובל המאפשר כיום טיפולי פוריות בגיל 40 תוך כדי שיפור היכולת הטבעית של הגוף בכניסה והחזקה של ההריון. כאשר טיפולי פוריות סטנדרטיים אינם מצליחים או שקיימות בעיות אשר אינן מאובחנות ברפואה הקונבנציונאלית, זוגות רבים פונים לקבל טיפולי פוריות טבעיים הכוללים דיקור סיני לפוריות, תזונה לפוריות ושימוש בצמחי מרפא סינים. טיפולי פוריות טבעיים על ידי מטפלים מקצועיים משפרים משמעותית את ההצלחה של טיפולי פוריות גם בגילאי +40. מרפאת מעגלים מומחים ברפואה סינית, דיקור סיני לפוריות מאפשרים להגביר את יכולת הכניסה להריון גם בנשים בגילאי 40+ זאת תוך חיזוק תמיכה ואיזון הגוף בכלים של הרפואה הסינית הכוללים דיקור סיני , צמחי מרפא ותזונה נכונה.

הפלות חוזרות – דיקור סיני להפלות חוזרות

הפלות חוזרות – דיקור סיני לטיפול בהפלות חוזרות – תזונה לשמירה על הריון תקין

דיקור סיני לטיפול בהפלה חוזרת מהווה כיום דרך נוספת להתמודדות עם רצף של הפלות חוזרות אשר לעיתים רבות הרפואה הקונבנציונאלית אינה יודעת להתמודד איתן ומאפשר לשמור על ההריון בדרך טבעית ובטוחה. הפלות חוזרות מוגדרות כרצף של 3 הפלות ומעלה, אובדן הריון בודד או רצף מקרים של אובדן הריון גורמים על פי הרפואה הסינית לטראומה פיזית ונפשית. הפלה על פי הרפואה הסינית מחלישה את גוף האישה משתקת ופוגעות בזרימת הדם אל הרחם דבר שיוצר מצב של חוסר הזנה לעובר ובכך יכול לגרום למצב בו מתרחשת הפלה נוספת. דיקור סיני על ידי מטפלים מקצועיים יכולים למנוע מצבים של אובדן הריון וזאת על ידי שיפור זרימת הדם לרחם וחיזוק הגוף ביכולת שלו להחזיק את ההריון ולמנוע הפלה.

בסרטון מרגש זה אלינה מספרת כיצד עברה 2 הפלות בשבוע 8 ובשבוע 10.

ביציות כהות מגורגרות/איכות ביציות ירודה

איכות ביציות ירודה, טיפול בביציות מגורגרות, כהות. האם את סובלת מאיכות ביציות ירודה שאינו מאפשר הפרייה? צפי בסרטון מקרה של בעיית ביציות מגורגרות, ביציות כהות שטופל על ידנו. לאחר 8 הזרעות ומספר טיפולי IVF בהן לא הושגה הפריה בטיפול אצל מיטב הפרופסורים בארץ, הוסבר לאריאלה שאין היא זכאית לטיפולים נוספים והיא צריכה לפנות לתרומת ביצית. כששאלה כיצד מוגדרת הבעיה שלה הודיעו לה הרופאים איכות הביציות שלך ירודה, יש לך ביציות כהות ומגורגרות. אריאלה לא אמרה נואש והגיע לטיפול אצל שרון אלישע בקליניקת מעגלים, נכנסה להריון טבעי וילדה בת בריאה ומקסימה.

דיקור סיני לפוריות האישה

הצלחת טיפולי פוריות טבעיים הכוללים דיקור סיני לפוריות. טיפולי פוריות טבעיים הכוללים גם דיקור סיני לפוריות כחלק נוסף ומשלים לרפואה הקונבנציונלית הינם דרך טבעית ויעילה לחיזוק הגוף והצלחה מקסימלית הן בכניסה להריון טבעי והן בשילוב עם טיפולי פוריות רגילים. דיקור סיני נכון, יכול להקטין את תופעות הלוואי של ההורמונים ומאפשר לגוף להזרים דם לרחם בצורה סדירה וטובה . כאשר טיפולי פוריות סטנדרטיים אינם מצליחים או שקיימות בעיות אשר אינן מאובחנות ברפואה הקונבנציונאלית, זוגות רבים פונים לקבל טיפולי פוריות טבעיים הכוללים דיקור סיני לפוריות, תזונה לפוריות ושימוש בצמחי מרפא סינים. טיפולי פוריות טבעיים על ידי מטפל מקצועי יכול להביא לשיפור משמעותי באחוזי ההצלחה של טיפולי פוריות.

בסרטון מופיעה מטופלת שבמשך 9 שנים לא הצליחה להיכנס להריון, בתחילה על רקע מכני וכשזה נפתר זה הפך לחוסר פריון בלתי מוסבר. היא פנתה אל קורן אליהו מומחה ברפואה סינית מקליניקת מעגלים כאשר האבחנה הרפואית שלה הינה חוסר פריון על רקע לא מוסבר. ממצב של סבל שארך 9 שנים של טיפולים רגילים ללא הצלחה, בעזרת הטיפול האישי נקלט הריון והיא ילדה בת מקסימה ובריאה בלידה תקינה. קליניקת מעגלים מומחים ברפואה סינית ובטיפולי פוריות כבר 14 שנים.

בעיות פוריות לא מוסברות – אי פריון בלתי מוסבר

דנה הייתה אחת מאותן נשים רבות שהאבחנה שניתנת להן היא: אי פריון בלתי מוסבר. למעשה, יש ברפואה הסינית הסבר ברור למושג אי פיריון ללא סיבה.
לאחר שנה של ניסיונות להיכנס להריון ללא הצלחה החלה דנה טיפולי הזרעה בבית החולים ובהזרעה השלישית נכנסה להריון שהפסיק להתפתח בשבוע 9 ועברה הפלה.
דיקור סיני לפוריות בקליניקת מעגלים, מאפשר לאישה במקרים רבים להיכנס להריון באופן טבעי ולא פולשני במצבים בהם האבחנה היא בעיות פוריות לא מוסברות.
דנה החליטה לנסות שוב להיכנס להריון באופן טבעי בסיוע של דיקור סיני לפוריות בקליניקת מעגלים. לאחר מספר חודשים נכנסה דנה להריון טבעי אך לאחר שעברה תאונה בתחילת ההריון התברר שיש לה הריון חוץ רחמי והיא צריכה לעבור גרידה.
בהריון השלישי שילבה דנה את טיפולי ההזרעה עם טיפולי דיקור סיני לפוריות בקליניקת מעגלים ודנה נכנסה להריו תקין הפעם ילדה בן מקסים בלידה רגילה.
שנתיים לאחר מכן הגיעה דנה לטיפול נוסף אצל שרון אלישע והחלה טיפול שכלל דיקור סיני, צמחי מרפא והתאמת התזונה באופן אישי. כחודשיים וחצי לאחר תחילת הטיפול נכנסה דנה להריון טבעי ללא שום טיפול נוסף וילדה בת.
להריון האחרון נכנסה דנה באופן טבעי ללא שום עזרה וילדה בן בלידה תקינה וכיום היא אמא לשלשה ילדים מקסימים.
הסרטון והמידע יסייעו להבנה כיצד דיקור סיני יכול לעזור בבעיות פוריות לא מוסברות, אי פריון בלתי מוסבר.

הריון טבעי – טיפול פוריות – גבוה FSH

קלינקת מעגלים – טיפול בדיקור סיני ל fsh גבוה וכניסה להריון טבעי. בסרטון זה אחד ממקרי הטיפול שלנו בו מטופלת הגיע עם בעיית FSH גבוה ובעקבות הטיפול של קורן אליהו הצליחה להיכנס להריון טבעי ומוצלח. ניסיון רב שנים בתחום טיפול פוריות וב FSH גבוה בפרט. FSH הינו הורמון המעודד התפתחות זקיקים בשחלות. FSH מיוצר בהיפופיזה ורמתו עולה כתגובה לרמה נמוכה של הורמון האינהבין(הורמון המופרש באופן קבוע מהשחלה). במצבים בהם השחלה לא מתפקדת, רמתו של הורמון האינהבין יורדת, רמה נמוכה מדי נותנת איתות להיפופיזה שיש בעיה בייצור הזקיקים בשחלות וההיפופיזה בתגובה מעלה את רמות ה- FSH בכדי להסדיר תפקוד זה. למידע נוסף קראו מידע נוסף על fsh גבוה באתר.

טיפולי פוריות דיקור סיני FSH גבוה

הרופא אמר לעדנה שהזקיקים שלה ריקים ושהיא תוכל להיכנס להריון נוסף רק בתרומת ביצית, זו התוצאה כנסו וראו.. בנשים שהגיעו לגיל המעבר, ישנה ירידה ברמות האסטרוגן וירידה בעובי רירית הרחם, מה שגורם לתופעות הידועות של גיל המעבר כגון: גלי חום, הזעות לילה, עצבנות, עייפות, דיכאון, יובש וגינאלי, שינויים קיצוניים במצבי הרוח, ירידה בהפרשה הפורייה ועוד. ברפואה הקונבנציונאלית אין טיפול מוכח למצב זה של FSH גבוה. כיום, נוטים מספר רופאים בארץ להמליץ על הורמון ה- DHEA אשר נמכר בארצות הברית כתרופה ללא מרשם. זהו הורמון המהווה חומר גלם לייצור הורמונים אנדרוגניים (זכריים ) כגון טסטוסטרון והורמונים נקביים כגון אסטרוגן. מטרתו לשפר את התגובה השחלתית ולסייע ביצירת זקיקים רבים יותר.

שחלות פוליציסטיות – כיצד דיקור סיני יכול לעזור להיכנס להריון

דיקור סיני לשחלות פוליציסטיות עזר מאוד לרוסלנה בת ה- 28. רוסלנה סבלה ממחזורים מאחרים וחוסר ביוץ בעקבות שחלות פוליציסטיות, טופלה בקליניקת מעגלים אצל קורן אליהו ונכנסה להריון. בעיית שחלות פוליציסטיות ? קראו מידע נוסף על דיקור סיני לשחלות פוליציסטיות.

הפרשה פורייה – בעיות פוריות הנובעות מהפרשה פורייה לא תקינה

הפרשה פורייה – טיפול בהפרשה פורייה – כיצד לזהות הפרשה פורייה – דיקור סיני להפרשה פורייה – תזונה להפרשה פורייה – בעיות ביוץ – אי פוריות בלתי מוסבר – אין ביוץ מה עושים
חוסר ביוץ והמחזור – האם ניתן לבייץ ללא מחזור – מדוע לא מופיע ביוץ – מחזור לא מבייץ – עידוד ביוץ טבעי

חוסר ביוץ ובעיות פוריות נובעות לעיתים מבעיית הפרשה פורייה לא תקינה. מהי הפרשה פורייה תקינה, מה קורה כאשר הפרשה פורייה אינה תקינה וכיצד ניתן לטפל את איכות ההפרשה הפורייה ולהקל על היכולת להיכנס להריון טבעי. מקרים רבים של חוסר ביוץ או אי פוריות בלתי מוסבר אשר נובעים פעמים רבות עקב בעיות ביוץ עקב הפרשה פורייה לא תקינה.

אם יש לך שאלה שלא קיבלת אליה תשובה בנושא פוריות, גיל המעבר, גניקולוגיה אנחנו בקליניקת מעגלים נשמח לעזור בכל שאלה

לחצו להתקשרות מהסלולר או שלחו פרטים בטופס צור קשר

קורן אליהו: 054-4399910

 

שרון אלישע: 050-9344908

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: