שיפור איכות ביציות ירודה בעזרת דיקור סיני ותזונה נכונה

שיפור איכות ביציות ירודה | טיפול טבעי באיכות ביציות ירודה | ביציות כהות| FSH גבוה

שיפור איכות ביציות ירודה , טיפול ב FSH גבוה ושיפור הביציות אפשרי בהחלט, חשוב להבין שכדי לטפל באיכות ביציות ירודה יש לשפר את איכות החומרים המזינים את הביציות, לכל ביצית יש פוטנציאל להתפתח, היכולת להתפתח טוכ או לא תלויה במידת ההזנה התקינה של הביצית, לנו בקליניקת מעגלים נסיון עשיר בטיפול בנשים עם איכות ביציות ירודה, הדיקור הסיני מסייע לשפר את איכות הביציות על ידי שיפור זרימת הדם לרחם ולשחלות וכן על ידי שיפור איכות הדם, תזונה מהוה חלק בלתי נפרד מהטיפול ומטרתה לשפר את איכות הדם ולהפוך אותו לפחות חומצי, צמחי המרפא מהווים נדבר חשוב מאוד בטיפול ומסייעים לחזק ולהזין את הרחם והשחלות ולשפר את הפוטנציאל ההתפתחותי שלהם ולהגדיל את סיכויי ההצלחה.

בסרטון הנ"ל אריאלה מספרת כיצד הטיפול בקליניקת מעגלים שיפר את איכות הביציות שלה ועזר לה להיכנס להריון טבעי.

לקריאת הכתבה YNET של איילה ששילבה טיפול של תרומת ביצית יחד עם דיקור סיני בקליניקת מעגלים

איכות ביציות ירודה, FSH גבוה, ביציות כהות – מושגים מפחידים שכאשר אישה שומעת מילים אלו מרופא הפוריות תוך שהוא מדגיש את הצורך בתרומת ביצית, היא מרגישה שחרב עליה עולמה. למרות העלייה בתוחלת החיים ולמרות החידושים הקיימים בתחום הפוריות לא נמצא עדיין פתרון יעיל להזדקנות ההדרגתית של הביציות בשחלות . מדובר על תהליך טבעי של הזדקנות שמתחיל בסביבות גיל 35 ונמשך עד לגיל 50 זמן הפסקת הווסת, אך ישנן גם נשים צעירות מאוד הסובלות מכך.
נשים צעירות רבות מאובחנות כסובלות מאיכות ביציות ירודה ומ FSH גבוה ומופנות לטיפול תרומת ביצית, אז לפני שאת עושה את הצעד הזה תני לנו צאנס, תני לנו 3 חודשים לשפר את המצב, גם אם תחליטי ללכת לתרומת ביצית בסופול של דבר הרווחת שיפור עצום בתפקוד של גופך, ברוגע, בזרימת דם תקינה לרחם שתשפר את סיכויי השתרשות העובר ועוד
תראי את הסיפור של אריאלה ותופתעי לשמוע עד כמה הטיפול בקליניקת מעגלים סייע לה להיכנס להריון טבעי לאחר שהרופאים הרימו ידיים.

כאשר מדובר על איכות ביציות ירודה לרפואה הסינית יש טיפול, במקרה שבו הגעת כבר לטיפול תרומת ביצית, גם כאן אנחנו בקליניקת מעגלים יכולים לעזור. טיפולי ההפריה מלווים לרוב במתח נפשי רב הגורם להפרשת הורמוני סטרס כגון אדרנלין ונוירואדרנלין המשבשים את זרימת הדם התקינה לרחם ואת סיכויי קליטת העוברים. הדיקור מפחית משמעותית את המתח שנוצר, מוריד את רמת הורמוני הסטרס ובכך משפר את איכות הדם שמגיע לרחם, איכות הדם שמגיע לרחם היא זו שמשפיעה בעצם על איכות הביצית וכמובן על תהליך השרשת העוברים ברחם.

גירוי נקודות הדיקור גורם להגברת זרימת הנוזלים והדם בגוף ובכך משפר את זרימת הדם לרחם ולשחלות ב- כ 100% , עובדה זו הוכחה מדעית ע"י מכשיר דופלר הבודק את זרימת הדם לרחם .
באופן טבעי כאשר זרימת הדם לרחם תקינה היא מספקת חמצן ,חומרי הזנה ובניה כגון חומצות אמינו , ויטמינים מינרלים וגלוקוז הדרושים להתפתחות הביציות, עיבוי רירית הרחם וכמובן השתרשות תקינה של העוברים והתפתחותם ברחם.
הדיקור מעבה את רירית הרחם שוב כתוצאה משיפור הסירקולציה ובכך מעלה משמעותית את סיכויי הצלחת הטיפול.

הטיפול האולטימטיבי בעל סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר לקליטת העוברים בטיפולי הפריה נעשה ע"י שילוב של דיקור צמחי מרפא ודמיון מודרך בנוסף לשינויי תזונה המכפילים את הסיכוי להשגת הריון.

ידוע שבזמן התפתחות השחלות אצל העובר ישנם 6,000,000 זקיקים , מספרם יורד ל- 600,000 לאחר הלידה ובזמן תחילת המחזור החודשי ישנם רק כ – 300,000 זקיקים פעילים אשר כמותם ואיכותם יורדת עם הגיל עד שבגיל המעבר ישנם רק 10,000 זקיקים.
תחילת הירידה ביכולת להרות חלה בגילאים 30-35 , ירידה משמעותית יותר נצפית מעל גיל 35 , ירידה תלולה מאוד מעל גיל 40 ונדיר שאישה מעל גיל 45 תהרה מביציותה שלה, כל אלו מבאים למצב בו הדרך הריאלית לנשים מעל גיל 45 להרות הינה ע"י תרומת ביציות מנשים צעירות .

קיימים מצבים בהם נשים מופנות לתרומת ביצית ללא כל קשר לגיל הכרונולוגי בשל איכות ביציות ירודה , ביציות כהות, מצבים בהם יש כשל שחלתי מוקדם המתאפיין ברמות גבוהות של FSH או כישלונות חוזרים בטיפולי הפריה ואיכות עוברים ירודה . תהליך טיפול של תרומת הביצית בארץ אינו פשוט, נכון להיום יש מחסור חמור בתורמות ביציות בארץ. אחת הסיבות לכך הינה שאין חוק מעוגן לנושא תרומת ביציות , עד עכשיו יכולות רק נשים שעוברות טיפולי הפריה לתרום את ביציותהן והן לא ששות לכך משום שהן מעדיפות להקפיא את העוברים לטיפולים הבאים .

כיום רוב הנשים שצריכות לעבור תהליך של תרומת ביצית עוברות את התהליך באופן פרטי בקפריסין , אוקראינה או רומניה ששם אחוזי ההצלחה מתרומת ביציות גבוהים ונעים בין 30 -50 אחוזים וזאת בשל העובדה ש:
א. מדובר בתורמות צעירות שפוריותן הוכחה.
ב. לרוב מדובר בהחזרת ביציות טריות.
ג. מספר הביציות שנתרמות גבוה כך שהעוברים שיוחזרו יוכלו להיבחר ממאגר גדול יותר של עוברים מופרים.
החיסרון היחיד של טיפולים במקומות אלו הוא עלותו הגבוה של הטיפול.

הטיפול התרופתי
הטיפול התרופתי בתקופת החזרת העוברים הוא פשוט ודומה להחזרת עוברים מוקפאים , מכיוון שהאישה לא עברה היפרסטימולציה שחלתית והרחם מוכן להחזרה האישה מקבלת תכשירי אסטרוגן כגון פרוגינובה במשך 10 ימים במינונים של 2-3 כדורים ליום , לאחר מכן מבוצע אולטראסאונד וגינאלי (בשילוב עם בדיקות דם ופרוגסטרון ) על מנת לבדוק האם עובי רירית הרחם תקין (מעל 7 ממ') , בשלב זה מוסיפים למתן האסטרוגן פרוגסטרון בזריקות יומיות כגון גסטון או בכדורים לנרתיק כגון אנדומטרין מספר ימים אחר כך (לפי גיל העוברים בעת ההקפאה ) מבצעים את ההחזרה .

לסיכום
מבחינה סטטיסטית הסיכוי להרות מתרומת ביצית הוא גבוה יותר בהשוואה לטיפולי הפריה חוץ גופית אחרים וזאת בשל העובדה שהאישה אינה עוברת היפרסטימולציה של השחלות ורירית הרחם שלה מוכנה באופן אופטימלי לקליטת העוברים .

לחצו להתקשרות מהסלולר או שלחו פרטים בטופס צור קשר

קורן אליהו: 054-4399910

 

שרון אלישע: 050-9344908

 

קליניקת מעגלים – טיפולי דיקור סיני – שיפור איכות ביציות ירודה – דיקור סיני לחיזוק ביציות האישה. הטיפול כולל דיקור עם תזונה מותאמת אישית וצמחי מרפא.

  רחוב ז'בוטינסקי 5 רעננה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: